Czas realizacji zamówienia

Wszystkie nasze produkty wykonujemy na Twoje zamówienie, dlatego czas realizacji zamówienia może trwać do 10 dni roboczych. Jeżeli, zależy Ci na szybkiej wysyłce zamówienia, zachęcamy do skorzystania z oferty express. Jest ona dostępna przy każdym produkcie. 

Natychmiast po złożeniu i opłaceniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. W następnych mailach będziesz powiadomiony o przebiegu realizacji Twojego zamówienia.

Termin otrzymania paczki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane – od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży – poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Forma płatności

Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem – czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Forma dostawy

Firma kurierska InPost umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.