Szukaj
Close this search box.

 

Wszystkie nasze produkty wykonujemy na Twoje zamówienia, dlatego czas realizacji zamówienia trwa ok. 10 dni roboczych. Jeżeli, zależy ci na szybkiej realizacji zamówienia zachęcamy do skorzystania z usługi uszycie express, które trwa do 3 dni roboczych. Usługa ta dostępna jest przy każdym  produkcie. Pamiętaj, że usługa nie podlega zwrotowi, dlatego jeżeli zwrócisz produkt z usługą uszycie ekspress, zostanie zwrócona Ci kwota samego produktu.

Termin otrzymania paczki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin realizacji zamówienia, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane – od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży – poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Forma płatności

Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem – czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Forma dostawy

Firma kurierska InPost umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.